PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32366}

40 dni i 40 nocy

40 Days and 40 Nights
5,9 29 811
ocen
5,9 10 1 29811
4,3 7
ocen krytyków
40 dni i 40 nocy
powrót do forum filmu 40 dni i 40 nocy
ocenił(a) film na 6
miss_russ

yes yes yes yes yes yes yes!! chciałem to samo napisać:D

Roger88

Zdecydowanie tak, ale to naprawde jedyna zaleta i tez nie wiem czy wystarczajaca by stracic kawalek zycia na taki szajs. Strasznie zawiodl mnie Josh Hartnett - chyba trzeba byc naprawde zdesperowanym by przyjac role polegajaca na udawaniu glupka latajacego ze wzwodem przez pol filmu. Glupi scenariusz, durna rola, beznadziejny film.

ocenił(a) film na 5
patrick_ko7

Nic dodać nic ująć. A dodam że dziewczyna na prawdę o ciekawej urodzie - i ma coś w sobie - reszta to bardzo przeciętne kino - szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8
miss_russ

I tu się mylisz choć zarazem i masz rację - drugim wielkim plusem tego filmu jest jego klimat, a trzecim niewątpliwym plusem tego filmu jest fenomenalna gra aktorska Josha Hartnetta.

tomucho77

Fenomenalna?:D:D:D To był najsłabszy element słabego filmu:D

ocenił(a) film na 8
piczympoom

A co jest najsłabsze w tej jego roli uzasadnij ?

tomucho77

To, że miał jedną minę przez cały film - minę przymuła, który robi z siebie postać tragiczną, bo jakaś lafirynda go rzuciła.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

To masz fajnie ciekawe jaką ty byś miał minę kiedy rzuciła by ciebie twoja dziewczyna którą kochasz.
No tak zapomniałem zapewne był byś uśmiechnięty od ucha do ucha.
Gościu jesteś ewenementem na klasę światową rzuca ciebie dziewczyna którą darzysz wielkim uczuciem i nie smucisz się wręcz jesteś radosny z tego powodu, promieniejesz i tryskasz radością.

tomucho77

Tak byłbym smutny. Mimo wszystko koleś nie potrafił zagrać tego. Słaby aktor z niego, a przynajmniej w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
miss_russ

Lubię ją. Ma coś ciekawego w swojej grze i oryginalną urodę.

miss_russ

e tam fajny film podejdź bardziej na luzie ;)

danielpiw23

No dobra, ma dwie zalety : Josha i Shannyn :)

miss_russ

heh ;) jeszcze dwa takie tematy i zmienisz podejście ;)

miss_russ

moim zdaniem jedynym plusem jest Josh Hartnett - i byłoby jeszcze lepiej, gdyby się w ogóle nie odzywał tylko siedział nago.

ocenił(a) film na 4
miss_russ

zgadzam się w zupełności!! zagrała rewelacyjnie ;) poza tym film słabiutki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones