PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64}

Halloween - 20 lat później

Halloween H20: 20 Years Later
5,9 11 737
ocen
5,9 10 1 11737
4,8 8
ocen krytyków
Halloween 20 lat później
powrót do forum filmu Halloween - 20 lat później

Mam parę pytań dotyczących tego filmu:
1. W tej części Laurie mówi że widziała jak Michael płonie, że widziała jego śmierć bla bla
bla, nie wiedziała w takim razie o jego kolejnych morderstwach. Przecież tak jak powiedział
Will kto nie słyszał o Michaelu
2. Tego nie jestem pewny ale obiło mi się o uszy w jakieś części że mała Jamie Lloyd byłą
córka Laurie. Czy to prawda?

ocenił(a) film na 8
brit_dolar

bo nie było kolejnych morderstw ,h20 dzieje się po dwójce (bez wydarzeń z 3-7)

ocenił(a) film na 8
icansee

3-6

ocenił(a) film na 7
icansee

Właśnie że były! Nawet jest usunieta scena gdzie laurie dowiaduje sie o śmierci Jamie i jest zszokowana .Nie wiedziała o morderstwach bo odizolowała sie od Haddonfield .A jamie to jej córka oddana do adopcji .

ocenił(a) film na 8
seba_1997

no właśnie - usunięta, pewnie uznali że to kiepski pomysł
poza tym gdybyś nie zauważył Laurie tutaj żyje a w starszych wersjach zginała w wypadku

ocenił(a) film na 7
icansee

Nie zginęła tylko zfingowała swoja śmierć aby się wynieść do innego miasta i by nikt o niej nie wiedział .

ocenił(a) film na 7
seba_1997

a gdyby nie było wydarzen z części 3-6 to jak wytłumaczyć że michael zyje?

ocenił(a) film na 8
seba_1997

a jej córka przetransformowała się w syna taa..
po prostu zresetowali serię bo już się głupie zaczeło robić (6tka to już jakaś paranoia), a czemu michael żyje? to chyba oczywiste

ocenił(a) film na 7
icansee

syna urodziła później, a oczywiste to nie wiem bo z części 4-6 wnioskować można że to przez niezwykłe zdolności a z 1 i 2 to chyba zwykły człowiek...

ocenił(a) film na 8
seba_1997

"syna urodziła później" - kto ci takich głupot naopowiadał?
postanowili ominąć poprzednie części i już, tu nie ma co dyskutować

ocenił(a) film na 8
icansee

a oczywiste (że przeżył) dlatego, że Halloween bez Myersa by nie istniało

ocenił(a) film na 7
icansee

może i masz racje ja różne wersje szłyszałem .W każdym bądż razie części 4-6 najgorsze nie były

ocenił(a) film na 8
seba_1997

no nie były najgorsze, trzymały poziom poza ostatnią przed H20 -> "Curse of Michael Myers"?? ta część jest żałosna

ocenił(a) film na 7
icansee

no dziwna była...

użytkownik usunięty
icansee

Moim zdaniem najgorsza jest część 3 i 5.

ocenił(a) film na 6
seba_1997

Ale jak Laurie Strode mogła oddać do adopcji swoją córeczkę Jamie Lloyd i pozostawić jeszcze w tym miasteczku Hddonfield?! Nie jestem w stanie tego zrozumieć!

ocenił(a) film na 7
Perelka89

Przecież w tej linii czasowej nie ma żadnej córki, to kontynuacja dwójki z pominięciem wszystkich wątków z części 4-6...

ocenił(a) film na 6
brit_dolar

Super pytania, też mnie to nurtuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones