PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32763}

Miejsce na ziemi

Here on Earth
6,9 3 719
ocen
6,9 10 1 3719
Miejsce na ziemi
powrót do forum filmu Miejsce na ziemi

Tylko 5/10 ..

ocenił(a) film na 5

Sądziłam, że film będzie o wiele lepszy, ale sie pomyliłam. Gdyby nie rola Josha Hartnetta pewnie nie obejrzałabym go do końca. Chwilowo nudnawy... Jedyne co mnie poruszyło to postac Jaspera. Biedny chłopak, tak ją kochał, a musiał patrzeć jak ona oddaje serce innemu, w dodatku chłopakowi, którego nie trawił.. I na końcu, kiedy Kelley przyszedł na otwarcie musiał zmuszać sie do uśmiechu, mimo, że widac było, że bardzo cierpi. Ale ogólnie film średniawy.

ocenił(a) film na 5
aanuss91

dla mnie scenariusz porąbany, akcja,melodramat , bigos , gdyby nie obsada z dobrymi aktorami to film byłby na 2

ocenił(a) film na 5
marcalina

Taaak , zgadzam się..

aanuss91

Zgadzam się, ja także obejrzałam ten film ze względu na Josha. Ogólnie film nie porywa, można było przewidzieć, co dalej nastąpi, bo tematyka jest już trochę oklepana.

ocenił(a) film na 6
aanuss91

ja tak samo, ale tez ze wzgledu na leelee , jednak jej bohaterka mnie rozczarowala, jak sam film
tak jak wy najbardziej zal mi bylo Jaspera

użytkownik usunięty
gemma_92

jak dla mnie film był wzruszający owszem można się było domyśleć co będzie później ale był bardzo życiowy ...sytuacja w jakiej znalazła się główna bohaterka świadczy o tym ze nie zawsze wszystko w życiu kończy się happy endem...ostatnia scena z filmu gdy dusza dziewczyny tańczy przy drzewie jest naprawdę niesamowita wspaniały film 9/10

ocenił(a) film na 9

Też mi się podobał, 9/10.

ocenił(a) film na 2
aanuss91

film bardzo słabiutki... scenariusz dziecinny, a zachowanie postaci to istne fantasy:) taki film to bardziej w formie rysunkowej mógłby powstać:) nie wiem skąd taka wysoka ocena, która totalnie mnie zmyliła, ale chyba większość oceniających to dzieci, bo w zasadzie taki chyba był target tego filmu.

ocenił(a) film na 3
tomekk_123

zgadzam sie z tomkiem123, mnie tez zmylily dobre opinie.

ocenił(a) film na 7
tomekk_123

Film jest dość typowym wyciskaczem łez. Scenariusz nie jest dziecinny, raczej ckliwy i odrobinę naiwny. Akurat zachowanie postaci w filmie było normalne. Gdzie Ty się tam fantasy dopatrujesz ;P? Obsłodzone wszystko, bo taka konwencja, ale życiowe.

Chociaż zdaje sobie sprawę ze schematyczności (choć trochę łamania wtórnych motywów było) to film całkiem przyzwoity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones