PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261969}

Sierpień

August
5,4 1 210
ocen
5,4 10 1 1210
Sierpień
powrót do forum filmu Sierpień

Nie oglądajcie tego nudnego i przegadanego filmu z Joshem Hartnettem.

ocenił(a) film na 1
oscar_4

Jeszcze nigdy nie oglądałam tak bezsensownego filmu. z nadzieją czekałam na zakończenie (ze może coś mnie zaskoczy, że może warto było obejrzeć ten nudny film właśnie chociażby dla zakończenia) ale niestety nic się nie wydarzyło, tylko nuda, nuda...Totalna POMYŁKA!!!!!!!!!!!!

oscar_4

szczerze powiem, że myślałam że się coś rozkręci na końcu filmu- ale totalne nieporozumienie, kto takie filmy beznadziejne wymyśla...

ocenił(a) film na 1
oscar_4

jestem tego samego zdania. toalne dno. film totalnie nie zrozumialy dla laika, zadnej sensownej fabuly, nudny, bez sensownej plety. ja rowniez odradzam. zmarnowalem 1:24.

oscar_4

Po przełknięciu kilkunastu minut zacząłem mieć nadzieję, że może będzie to coś w stylu filmu "Purpose". Czekałem cierpliwie, aż ten Tom weźmie się w garść i zacznie działać, ale zamiast tego tylko dywagował na przemian z bratem, z dziewczyną, z rodzicami, z pracownikami, z bratem, z dziewczyną, z rodzicami, z inwestorami, z bratem, z dziew... (szczerze mówiąc tyle z tego filmu zapamiętałem).
Kiedy w końcu miałem nadzieję, że oto nadszedł moment kulminacyjny, w którym to braciszkowie zaczną współpracować i wzniosą się na intelektualne wyżyny, to okazało się, że minęło 1,5 h i mym oczom pokazały się napisy końcowe :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones