PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261969}

Sierpień

August
5,4 1 210
ocen
5,4 10 1 1210
Sierpień
powrót do forum filmu Sierpień

Produkcja ta Wpadła mi ostatnio w ręce i nie miałem pojęcia o czym jest i tak to zostawiłem bez wiedzy fabularnej przystąpiłem do tego obrazu snując to coraz dziwniejsze tezy o czym to może być i czekając na sam nie wiedząc "Co". W tak dziwnej atmosferze i przygnębiającym klimacie mijały kolejne minuty filmu a Harrtnet coraz bardziej zaskakiwał tatuaże chuda postura (celowa utrata wagi) i to odizolowanie się od innych pośród wielu osób nie miał nic prócz marzeń nie brał świata takim jakim był wciąż podążał za czymś z jego głowy. Wielkie plany nadzieje i marzenia zaślepiły mu drogę jaką podąża(Samo wyniszczanie). John Był osobą Samotną choć mógł mieć rzesze wielbicieli gdyby tylko zrezygnował z Marzeń na rzecz realnego świata, który to go wyrolował...... Ciekawy film zrealizowany troszkę za wolno brakuje mu polotu i zgłębienia się bardziej w którąś ze stron (dobrą lub złą) i tak oglądając czekamy na sukces lub dramatyczną porażkę by nie doczekać się niczego..... 6 za inność, która może nie została w całości zrozumiana prze zemnie ...........?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones