PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38416}

Włoska robota

The Italian Job
7,3 122 296
ocen
7,3 10 1 122296
6,6 15
ocen krytyków
Włoska robota
powrót do forum filmu Włoska robota

Film beznadziejny :/

ocenił(a) film na 2

Dlaczego nazwali ten film wloska robota? Myslalem ze to remake orginalu ale to zupelnie inny film. Jedyne co ma wspolnego z orginalem to tytul, mini morrisy i to ze glownymi bohaterami sa zlodzieje... Czego amerykanie tak to spaczyli? Zawsze jesli sie biora za cos co dobrze zrobilo inne panstwo to to pieprza (dark water fatum, hooligans itd). Gdyby nie charlize theron to juz wogole nie daloby sie ogladac tego filmu. Ona w sumie sama gra jakos sztywno no ale chociaz jest na co popatrzec. A za to nie wiem wogole co tam norton robil...

Jeden z gorszych filmow jakie widzialem. Obejrzalem go do konca tylko dlatego ze zawsze koncze ogladac filmy, chocby nie wiem jak kiepskie by byly (to pewnie dlatego dlatego bo zawsze jestem optymista i mysle ze pozniej bedzie lepszy). W sumie to sam film nie jest taki fatalny. Jest tylko kiepski jednak obrzydl mi przez taktyke jego tworcow. Co w tym filmie jest wloskiego? Oprocz wenecji na poczatku? To jasne, ze ci spece od marketingu dali taki tytul zeby przyciagnac ludzi. Bleh bleh Jak dla mnie to jest chamowa z ich strony i najchetniej bym zabronil (gdybym mogl :P) wyswietlania tego filmu pod tym tytulem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones