Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Poradźcie, oglądałam z nim tylko "pearl harbor", spodobał mi się i nie wiem, który film warto z nim obejrzeć. Nie chcę sobie psuć o nim dobrego zdania, wię doradźcie coś dobrego. :) Z góry dziękuję :P.

Evelyn_8

Skoro nie chcesz psuć sobie dobrego zdania o nim :p to polecam: Zaklęte Serca, Lucky Number Slevin, Resurrecting the Champ, Apartament... A potem zachęcam do obejrzenia innych filmów ;).

Evelyn_8

Zdecydowanie "Lucky number Slevin" (Zabójczy numer). Moim zdaniem najlepsza jego rola...

kossa91

Dziękuję za rady ;* no i oczywiście czekam na dalsze propozycje
:P

Evelyn_8

no w Lucky Number Slevin, Pearl Harbor i Resurrecting the Champ był najlepszy :) no więc jeszcze polecam "Helikopter w Ogniu"

Pauleta

No wreszcie ktoś polecił ten helikopter w ogniu, miałam hrapkę na ten fim^^

użytkownik usunięty
Evelyn_8

Zdecydowanie polecam ci Apartament pozdrawiam...;]

polecam 'helikopter w ogniu'

Również polecam "Apartament (Wicker Park)". Świetny film.

Evelyn_8

Zdecydowanie Zabójczy numer i Apartament :)
pozdrawiam

Evelyn_8

Jest super aktorem, jeżei komuś uda się zdobyć jego adres mail lub zamieszkania to proszę napiszcie mi. Ja oglądałam z nim tylko "pearl harbor" .... niestety ale słyszałam że jednym z fajniejszych filmów z jego udziałem jest "Czarna Dalia" i "Apartament" :):) Jeszcze raz błagam was o te adresy najbardziej zależy mi na mailu :):):) Ale żeby był prawdziwy ;)POZDRAWIAM WSZYSTKICH FASÓW JOSH`A :*:*

cacca

Czuję się pozdrowiona :P niestety nie mam maila Josha xD, chciałam tylko napisać, że polecony mi Apartament i Helikopter w ogniu, to naprawdę dobre filmy... A co do czarnej dali, to słyszałam, że podobno nic specjalnego...

Evelyn_8

mi sie Czarna Dalia podobała, dałem 7/10.. a Josh świetnie zagrał :)

Pauleta

Och, jak miło jest słyszeć takie rzeczy :P w takim razie zabieram się za oglądanie tego filmu :)Ja obejrzałam jeszce (tak przez przypadek zupełnie) film "wydział zabójstw hollwood", jak dla mnie to też był spoko film, a poza tym Josh pokazał, że umie zagrać tak, by widz się z niego pośmiał... Jakoś nie rozumiem, czemu tu nikt o tym filmie nie wspomniał...

Evelyn_8

Ja oglądałam film - sympatyczny.
W ogóle to została mi jeszcze jedna nieobejrzana produkcja z Joshem, a konkretnie "O", którego nie mogę zdobyć i kiedyś będzie trzeba poświęcić na nią pieniążki ;].

sevanna

O, ja też próbuję dokonać tego i obejrzeć wszystkie z nim filmy, ale jak narazie nie jestem nawet na półmetku :P:P

Evelyn_8

no to jeszcze dorzucę "August" :) film bardzo dobry, Josh świetny.. im starszy tym lepszy :)

Pauleta

A ten film mozna już gdzieś dostać? :P

Evelyn_8

no pewnie :D

Pauleta

"Lucky Number Slevin" , "August" , "Ressurection for a Champ" , "Sin City" w takiej kolejnosci :)

Ogolnie wydaje mi sie ze Hartnett ma czuja do wybierania dobrych i ciekawych filmow - np. "I Come With the Rain" i prawdopodobnie "Rum Diary"

freekE

tak, zgadzam się :) po zwiastunie "I Come With The Rain" wydaje się byc świetnym filmem, a dla Josha to kolejna genialna rola :)
btw. pisze się "Resurrecting the Champ" :)

Pauleta

Zapomniał bym o "30 Days Night" - tez bardzo dobry horror i poprawna rola Hartnetta...IMO to tylko w Pearl Harbour zagral fatalnie, reszta jego rol byla na poziomie w tym kilka świetnych (np. Lucky)

freekE

nie zagral wcale zle w 'pearl harbor'.mial taka a nie inna role i wywiazal sie z niej dobrze.poza tym nie ma co porownywac 'pearl harbor' do 'lucky no slevin' bo to calkiem inne filmy wymagajace od aktora zupelnie innego podejscia do roli.a po drugie jesli to nadal kogos nie przekonuje to 'pearl harbo'r byl pierwszym 'duzym' filmem josha a w 'lucky no...' to juz doswiadczony aktor.moim zdaniem kazda jego rola jest swietna.czekam na kolejne:)

Evelyn_8

Lucky Number Slevin jako film z absolutnie nieprzewidywalna fabula, Helikopter w Ogniu jako majstersztyk zdjec i przejmujacy film wojenny, 40 dni i 40 nocy jako romansidlo, wszystkie te filmy stoja na najwyzszych polkach w swoich kategoriach:) naprawde mocno polecam!

Evelyn_8

"Apartament" i "Czarna Dalia"... to naprawdę dobre filmy!

Evelyn_8

apartament i pearl harbor!
gral genialnie

Evelyn_8

Chyba nikt nie wspomniał jeszcze o "Przekleństwach niewinności" ;)

dolores_haze_

O, słyszałam coś o tym :p dobry film?

Evelyn_8

filmu nie widziałem, ale Josh wygląda jak.. HAHAHAHA !!

Pauleta

Wygląda strasznie, te długie włosy i okularki są przerażające ;]

Evelyn_8

Evelyn_8 ----> Powiedz mi czy Ty jesteś tępa?
Ściągaj wszystkie filmy po kolei z Joshem tak jak robiłem ja. U mnie zaczęło się od filmu Miejsce na ziemi (POLECAM) i Helikopter w ogniu, potem ściągałem co popadnie , aż zdałem sobie sprawę że jako jego fan to chciałbym mieć z nim oryginalne pudełka i zacząłem kolekcjonować i mam już 13 filmów z czego jestem bardzo dumny. Pozdro

Mike214

Słuchaj facet, oglądałam z nim kilka filmów i bede oglądac te na które mam ochote i które uznam za DOBRE, a nie wszystkie po kole jak Ty to robisz. Jeśli chodzi o odpowiedź na Twoje pytanie : Nie nie jestem tępa i wybacz, ale uważam to pytanie za nie na miejscu.
Gratuluje dużej kolekcji filmów (osobiście kupiłam na razie tylko 3) iw orginalnych pudełkach (jak to określiłeś).
pozdrawiam.

Evelyn_8

evelyn,obejrz sobie 30 days of night.ogladalam dzis rano-polecam!!!

użytkownik usunięty
Evelyn_8

'Pearl Harbor' to film zrobiony świetnie pod względem technicznym, ale fabuła cieniutka bardzo. Polecam bardzo gorąco 'Helikopter w ogniu'- dla fanów filmów wojennych, 'Zaklęte serca'- dla miłośników historii romantycznych i 'Zabójczy numer' dla tych, którzy lubią dobre kino sensacyjne. Evelyn, jeżeli nie chcesz popsuć sobie zdania o Hartnecie odradzam oglądanie '40 dni i 40 nocy', bo to jedna z najbardziej dennych komedii jakie w życiu oglądałam. Pozdrawiam serdecznie:)

no nareszcie ktos wspomnial "zaklete serca".ciekawa i niesamowicie trudna rola ale dobrze sie z niej chlopina wywiazal:) dzis ogladalam "ressurecting the champ" i tez jestem pod wrazeniem.wydaje mi sie ze hartnett umiejetnie dobiera swoje kracje filmowe,nie daje sie zaszufladkowac.nawet ta banalna"40 dni i 40 nocy"-ogladalam wywiad z nim gdzie mowil ze krecili ja miedzy "pearl..." a "helikopterem..." takze w przerwie cos lekkiego jak widac.da sie zrozumiec.osobiscie nie moge sie doczekac nowych filmow z jego udzialem bo,kurcze,lubie tego aktora:)czekam na "bunraku" i "i come with the rain".no i moze z "krolowa poludnia"cos wreszcie rusza...oby:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones