Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Do diabła

użytkownik usunięty

nie trawie filmów z Hartnettem, gościu ma tylko jedną minę - zawsze wyglada, jakby zaraz miał sie popłakac. Mięczak.



mieczak i narcyz. =emo?;)

flodge

mieczak??uuuu nie bardzo.kazdy ma jakis tam wyraz twarzy i nie wszystkim sie to musi podobac.ja tam go lubie,przynajmniej nie daje sie zszufladkowac.ale coz,co kto woli...

Nigdy nie zwracałam uwagi jaką ma minę, muszę sprawdzić :D
ale chociażby robił najgłupsze miny świata to i tak dla mnie zostanie najprzystojniejszym aktorem
Josh 4ever (;

Po prostu gość nie ma w swoich filmach charyzmy, ale to nie problem Hartnett'a, tylko nowoczesnej kinematografii i braków warsztatu wśród scenarzystów.

Nie powiedziałabym, że mięczak, ale drewnem to on jest potwornym ;) ładna buzia i niewiele więcej.

Macoszka

zgadzam się z założycielem, raz, że gościa nie trawie a dwa to aktor z niego żaden. dziękuje ;)

Absolutnie sie nie zagadzam, oglądałam b. dużo filmów z Joshem i uważam ze jest aktorem dobrym. Czy ktoś go widział w "Zabójczym numerze" (Lucky number Slevin)? Gra tam dowcipnego nieudacznika i uważam że jest to 1 z jego najlepszych ról. Zreszta gra tam koło wybitnych aktorów takich jak: Morgan Freeman, Ben Kingsley i nie wypada "blado"... Myśle ze ludzie nie powinni go ocenić po wygladzie ale po tym co sobą reprezentuje całościowo....

cornelia132

hartnett gra oszczędnie i chłodno, co nie znaczy, ze źle, tak grali aktorzy nowofalowi w gangsterskich filmach z lat 60/70 we francji, idealnie hartnett został wykorzystany w sin city, fakt, ze tylko pare minut grał ale idealnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones