Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Jak dla mnie to wykapany SMOLAREK...
CO WY NA TO ?? Komus ten on jego przypomina ;) ??

Powrot_Rzeznika

Napewno nie mnie ale może trochę oczy mają podobne.

użytkownik usunięty
karolina1100

Nom faktycznie moze oczy ma troszke podobne ale reszczte nie nie. Hartnett jest bardziej przypakowany i przystojniejszy moim skromnym zdaniem;)

Ja tam nie wiem, ale jak dla mnie to nawet oczu nie mają podobnych...
ale zgadzam się z "Twoim skromnym zdaniem", że Josh jest przystojniejszy :*

Evelyn_8

ale porównananie <hahaha>
podobny do Smolarka ?? ciekawe z ktorej strony
Smolarek to ciota :P a Josh to super aktor :D
kto sie zgadza? :)

użytkownik usunięty
Pauleta

Nie no nie rzucajmy takich przezwisk bo nie chcemy żebyś poszedł do wiezienia za coś takiego a wiesz pewnie dobrze co robią z tymi co obrazili naszego "szanownego" prezydenta xD

No wiesz, ale w sumie trudno się nie z godzić, z Tą wpowiedzią, zwłaszcza, że myślę tak samo :P

użytkownik usunięty
Evelyn_8

No w sumie macie rację;)Czyli podsumując Smolarek jest ni hu*a podobny do Hartnetta bo Smolarek to ciota a Hartnett jest przystojnym i wspaniałym aktorem;)

tez :D ale przypatrzmy się im i.. no ja nie widze zadnego podobienstwa; wogole zupełnie inni ludzie z wyglądu...

Pauleta

Może tylko te oczy troszkę podobne. ale ogólnie Smolarek to takie chuchro, a Josh superfacet :* i nie tylko z wyglądu, bo gra też fajnie :)

użytkownik usunięty
Evelyn_8

....D-O-K-ł-A-D-N-I-E ;)....(muszę coś pisać bo za krótki tekst)

następnym razem przytrzymaj spację do konca linii ;)

użytkownik usunięty
Pauleta

A no dzięki o tym nie pomyślałam ;D

WY JESTESCIE POJEBANI!!! SAMI JESTESCIE CIENIASY I CIOTY!!!!!!!!EBI TO NAJLEPSZY I NAJPIEKNIEJSZY POLAK FRAJERZY!!!! DO PIET MU NIKT Z WAS NIE DORASTA!!! dobranoc :**

użytkownik usunięty
kucina123

Najpiękniejszy??? Nie no ok są gusty i guściki... ale tak sobie myślę kucina123 jeśli tak mu do pięt nie dorastamy to chyba musiał coś niezwykłego zrobić EBI STRZEL W KOŃCU JAKĄŚ BRAMKĘ!!!!!! po prostu nie mogę się doczekać aż to się stanie... chyba że czekaj prędzej mi mech na oczach wyrośnie niż zobaczę jego bramkę;D dobranoc;)

użytkownik usunięty

Koleżanko Ebi to dobry piłkarz jest:p A ,że piękny nie jest to co mu odrazu wrzucacie:p Nieraz polską reprezentacje uratował golami:p //Co do założyciela tematu-Ebi jest wogule do niego nie podobny postura,twarz,włosy...

No tak , co do postury to trzeba przyznać, że Josh jest bardziej przypakowany :P nie ma miedzy nimi podobieństwa, zresztą to troche głupie porównywać aktora do piłkarza^^.

użytkownik usunięty

Może i ratował kiedyś ale czemu sobie tego nie przypomniał na Euro i jedyną bramkę nie strzelił Polak tylko jakiś Roger Guerreiro czy jak to się pisze. A poza tym o czym my piszemy?? Naszym tematem jest to czy jest podobny do Hartnetta czy nie. Ja mówię że nie są do siebie w ogóle podobni no może oczy minimalnie ale to tylko minimalnie.

użytkownik usunięty

Zauważyłem że w polsce jest tak ktoś jest w czymś dobry to traktuje się go jak króla ,podwinie mu się noga i już wszyscy wieszają na nim psy..szkoda.A co do Hartnetta to bardzo brzydki jakiś :p No może sie nieznam :D

No, nie znasz się :P Jest piękny :)

użytkownik usunięty
Evelyn_8

Oj dziewczyny to wy mnie chyba nie widziałyście xD

użytkownik usunięty

Hehe czekamy z utęsknieniem na twoje zdjęcie;) A co do podwijających się nóg i w ogóle;) to może dlatego że do końca nie przepadam za piłką nożną ale nic na to nie poradzę.

użytkownik usunięty

Nie no co Ty jeszcze sie ktoś moimi fotami napali za bardzo i zemdleje mi tu xD Pozatym chociaż bym wyglądał lepiej od niego to i tak byście mnie zjadły :p Widze że go lubicie.

Spoko, ja mam żelazne nerwy i nię będe się podniecać pierwszym lepszym ciachem, więc możesz pokazac foty z czystym sumieniem :P

użytkownik usunięty
Evelyn_8

Niestety ale nie pozostało ci nic innego;)

użytkownik usunięty

Ostatnio widziałem go na plakacie w sklepie w Irlandii Płn. ,reklamuje jakieś nowe kosmetyki tylko nie pamiętam jakie ...

użytkownik usunięty

Byłem tam dzisiaj reklamuje Emporio Armani Diamond
http://www.glamboulevard.com/wp-content/uploads/2008/06/20_armani_lgl.jpg

Och, dziękuję Ci za tę informację, musze je zdobyć :p

Evelyn_8

Och ten Joshhhhhhh...On jest o wiele fajniejszy niż wszystkie Smolarki razem wzięte.

Powrot_Rzeznika

Smolarek?!? Nie dorasta Hartnett'owi do pięt....

ania913

podobni??absolutnie nie!!

kati_jh

moim zdaniem ma oczy trochę jak Tommy Lee Jones;) a tak wogóle jest sto razy ładniejszy od Smolarka;****

Anita18

anita18 masz racje. Josh jest podobny do Lee Jonesa, wtedy kiedy Lee byl mlody.
http://www.ivyleaguesports.com/img/?x=article.asp2025.jpg
http://www.renatomas.com/uploads/starcollege/09_TommyLeeJones.jpg

misiek545

eee, no moze troszkę:P josh jest ładniejszy;]

ania913

no właśniexD nie dorasta Smolarek mu do pięt

Powrot_Rzeznika

Nie widzę w nim podobieństwa do Smolarka. Według mnie Hartnett wygląda niczym młodsza kopia Tommy Lee Jones'a

MorganLeFay

dokładnie, juz dawno zauważyłam to, że Josh jest bardzo podobny do Tommiego Lee Jones'a, mogli by zagrac razem w jakims filmie ojca i syna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones