Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Zawsze dziwiło mnie, dlaczego ktoś chciał nakręcić ekranizację takiego fabularnego badziewia, jakim jest Diablo, a nie pomyślał o stworzeniu filmu na bazie scenariusza z tego świetnego RPG. A Josh jak ulał pasował mi do roli dziecka Bhaala (Abdela), który mógłby być wojownikiem/paladynem/barbarzyńcą czy innym wojem. Do tego Jessica Alba jako Aerie, Dina Meyer jako Jaheira, Dolph Lundgren jako Minsc. Tylko do Imoen i Viconii nie mam pomysłu, kogo by dobrać.
Ale to tylko moje marzenia, a szkoda, bo fabuła gry nadaje się idealnie na trylogię, analogiczną do Władcy Pierścieni (Wrota Baldura jako jedynka, Cienie Amn jako dwójka i Tron Bhaala jako część finałowa).

Kajtek666

a jaki to film zostal nakrecony na podstawie gry Diablo?

kochamAndzie

Nie napisałem, że film na podstawie Diablo został nakręcony, czytaj ze zrozumieniem.
http://m.filmweb.pl/news/Powstanie+filmowa+adaptacja+gry+%22Diablo%22-35677

Kajtek666

Zawsze dziwiło mnie, dlaczego ktoś chciał nakręcić ekranizację takiego fabularnego badziewia, jakim jest Diablo, a nie pomyślał o stworzeniu filmu na bazie scenariusza z tego świetnego RPG.
no i co to za skladnia?

kochamAndzie

Skończyły się argumenty merytoryczne i tonący chwycił się brzytwy?
Składnia jest prawidłowa, najwidoczniej konstrukcja zdań wielokrotnie złożonych przekracza zdolności kreowania i pojmowania przez Ciebie czegoś bardziej skomplikowanego niż "dzisiaj muszę odrobić lekcje z polskiego".

Kajtek666

co ty sobie wkrecasz czlowieku, a czy zaczynalem w ogole walczyc na jakiekolwiek argumenty hahaha jezeli to jest prawidlowa skldnia to ja jestem brad pitt, odrabiam lekcje z polskiego no pozdrawiam, rocznik 1992
'Zawsze dziwiło mnie, dlaczego ktoś chciał nakręcić ekranizację takiego fabularnego badziewia, jakim jest Diablo, a nie pomyślał o stworzeniu filmu na bazie scenariusza z tego świetnego RPG.'
zawsze dziwilo Cie, dlaczego ktos chcial nakrecic ekranizacje tego badziewa jakim jest diablo? nie pomyslal nikt o stworzeniu filmu na bazie scenariusza z tego swietnego rpg? no to nakrecili cos z tego badziewa jakim jest diablo? mowisz, ze nie, odstaw leki pan panie kolego albo mniej bierz

kochamAndzie

Chłopcze, jakby nauczyli Cię czytać ze zrozumieniem na tym polskim, którym się tak chwalisz, to może nasza rozmowa miałaby sens. Jak widzę poziom edukacji spada drastycznie na przestrzeni lat. Wytłumaczę Ci, jak krowie na miedzy, bo inaczej jak widać się nie da.
Temat posta brzmi "Josh Hartnett w roli głównego bohatera ekranizacji "Baldur's Gate", natomiast pierwsze zdanie to "Zawsze dziwiło mnie, dlaczego ktoś chciał nakręcić ekranizację takiego fabularnego badziewia, jakim jest Diablo, a nie pomyślał o stworzeniu filmu na bazie scenariusza z tego świetnego RPG. ", słowo "tego", odnosi się do gry wymienionej w tytule, a nie do Diablo, a jeśli wskazujesz składnię (co robisz błędnie, bo jest ona prawidłowa), to naucz się właściwej terminologii do określenia rzekomego błędu. Nieprawidłowa mogłaby być logika, pod warunkiem zignorowania tematu, który jest powiązany z pierwszym zdaniem.
No ale jak wspomniałem wcześniej zdania wielokrotnie złożone (i jak się okazało niezbyt skomplikowane powiązanie sensu dwóch umieszczonych obok siebie zdań) przekracza Twoje możliwości, więc z chęcią zakończę tę jałową przepychankę.
Żegnam.

Kajtek666

co ty sobie wkrecasz czlowieku, uzycie takiej terminologii nie sprawi, ze staniesz sie madrzejszy niz jestes, laczysz diablo i baldurs gate w jedno a teraz sam sie gubisz haha

kochamAndzie

Kolego mu chodziło o to , że diablo(gra) fabularnie jest badziewie i na nim chcą zrobić film, a nie to że zrobili film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones