Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

i choć ma sporo dorobku w swym fachu z dość wyrazistymi wykreowanymi postaciami, to nadal brakuje mi tej 'jednej jedynej' roli w której spełniłby się w całej swej okazałości. może to kwestia doboru produkcji w których występuje. nie wiem, nie wnikam. warto natomiast śledzić jego karierę Josh zapewne jeszcze czymś zaskoczy ;)

Bulvie

Ja sądzę, że jest to aktor przyjemny, ale nie jakoś specjalnie zachwycający. Lubie go w rolach... cwaniaczków :). Oglądałaś "Apartament"? POLECAM.

Suriana

w apartamencie bynajmniej nie gral cwaniaczka!!ale fakt film godny polecenia.

Bulvie

hehe Suriana jak zauważyłaś,
kojarzony jest przeważnie z typem cwaniaczka ;)
dlatego czuję też niesmak bo zapewne stać faceta na więcej ;)
Apartament widziałam, jak i większość filmów z jego udziałem.

Bulvie

Mi się wydaje, że chłopina został zaszufladkowany i mam szczerą nadzieje, że jednak się... odszufladkuje:)

Suriana

zaszufladkowany???absolutnie nie!!spojrzcie na jego filmografie:
pearl harbor-ulozony,pokorny as pilotazu
helikopter w ogniu-zolnierz idealista
o-otello-przesiakniety zlem,knujacy nastolatek
lucky no slevin-tough-guy,mitrz cietej riposty z asem w rekawie
apartament-zakochany facet usilnie dazacy do celu
czarna dalia-policjant z powolania,bokser z zamilowania poswiecony sprawie
zaklete serca-wrazliwy geniusz cierpiacy na autyzm
30 dni nocy-stroz prawa zmieniajacy sie pod wpywem pewnych okolicznosci(nie napisze o co chodzi bo moze ktos nie ogladal)
dlugo by wymieniac....
wg mnie josh to aktor umiejetnie dobierajacy role i starajacy sie wlasnie nie zostac zaszufladkowany...
wierze w to ze rola zycia jeszcze przed nim.czekam na nowa produkcje z jego udzialem-the queen of south.
takze moze obejrzyjcie te filmy a takze pozostale w ktorych gral a dopiero pozniej wystawcie mu opinie bo odnosze wrazenie ze nie bardzo macie kochani racje...

kati_jh

sorki dalam 2 razy takze w jednym zdaniu.moj blad,wybaczcie;]

Bulvie

Chyba wy nie mówicie poważnie !!!!!!!! on nie jest dobrym aktorem , to totalne beztalencie w każdej roli gra tak samo !!!! to tzn aktorstwo dla kasy ;/ gra w wysokobudżetowych filmach które nie są wcale dobre !!!! jest drętwy mi on przypomina Lesława żurka podobnie grają i aktorstwo traktują jak biznes

Naifu666

Słuchaj może to nie jest aktor lotów toma hanksa, ale nie jest beztalenciem. Aktorswo dla kasy? chyba coś Ci sie pomyliło. jego jedyna tak naprawdę komercyny film to pearl harbor, który w dodatku jest bardzo fajny.

Bulvie

radze ci dokładniej prześledzić fimografie tego oto ''aktora'' tam są same komercyjne filmy !!!!

Bulvie

jak poczytacie sobie więcej na jego temat , zobaczycie że aktorstwo zaczął uprawiać kiedy mu ze sportem nie wyszło!!

Bulvie

Uwielbiam tego aktora...
Gdybym mieszkała jak on kiedyś w St. Paul, w stanie Minnesota to na pewno bym go poznała. Jest fantastycznym aktorem i nie rozumiem jak może się ktoś tak bez sensownie wypowiadać na jego temat, nie mając o nim najmniejszego pojęcia :/
Oglądałam chyba wszystkie filmy, w których zagrał...i stwierdzam że jest rozwiniętym aktorem i bardzo zdolnym... W każdej roli widać jak oddaje się temu zawodowi z miłością..
<33

Bulvie

powodzenia w poznaniu tego aktora!!! pozdrów go ode mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones