Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Oj. To będzie typowe babskie podejście.
Dla mnie jest meeeega przystojny, a gdy słyszę jego głos to mam ciarki na całycm ciele!
Jego gra aktorska tez mi się podoba, ale chyba głównie ukochałam go za wygląd i głos właśnie. tak, tak. ten na filmwebie nie za to się ocenia, ale ten raz sobie pozwole. :)

DirtyGibon

Aaach, mam to samo. Działa na mnie niesamowicie. Wyglądać też trzeba umieć ;)

DirtyGibon

To ja się dołączę:-)Rzadko który facet mi się podoba,bez konkurencji jest Johnny Depp,ale Josh owszem owszem-baaaardzo oryginalny,no i gra w fajnych filmach,po prostu MUSI urzec!!:-)

szewes

Zgadzam się, ach zgadzam! Oglądałam ostatnio 30 dni mroku i nie mogłam od niego oderwać oczu! XD

ineczka33

Tośmy się dobrały!:-)

DirtyGibon

haha kobiece podejście, ale trzeba przyzna, że niesamowicie urzeka ! I to spojrzenie *_*

DirtyGibon

Przed chwilą obejrzałam "Apartament" z nim w roli głównej i dosłownie mnie zmiażdżył... Wcześniej nie podobał mi się jakoś specjalnie, ale tutaj wręcz popłynęłam.. Jego uśmiech, brwi, głos, sposób w jaki mówi, sylwetka i ten imponujący wzrost...:D:D No no, można się zakochać:D;):P

DaisyDale

miałam to samo, dlatego teraz mam na celu obejrzeć wszystkie filmy w których gra ;) tylko, że to nie będzie oglądanie filmów, bo jakoś na samym wątku się skupić za bardzo nie mogę :D

amylase

;D Dobre. To samo sobie postanowiłam zaglądając tutaj ;) Od kiedy w kinie obejrzałam "Apartament" (który do tej pory obejrzałam już chyba z 10 razy ;) rozpływam się kiedy słyszę jego głos. Choć ma chłopięcą urodę... z oczu mu aż iskrzy .. eh ;)

amylase

No a wczoraj w Pearl Harbor ach ach ach ;)

Daskala

Ahh dokładnie, tylko dlaczego musiał zginąć? :( :D

użytkownik usunięty
DirtyGibon

Oj. Zeczywiscie typowo babskie podejscie. Tez nie oceniam prawie nigdy aktorow po wygladzie , ale on nie gra zbyt dobrze. Ale przeciez nie moge go ocenic na 6! Szkoda takich przystojniakow.... Bardzo mi sie podobal w pearl harbour, jak bylam mlodsza widzialm z nim jeszcze pare filmow. Taki wyglad da sie okreslic jednym slowem : BOSKI!

zgadzam się z wami:) ubóstwiam go od ponad 10 lat i to chyba nigdy się nie zmieni. brakuje mi jedynie filmów w klimacie 40dni i 40 nocy oraz tej jego fryzurki. ale co tam, grunt że w każdym filmie można się pogapić:D

A według mnie grać też potrafi, mile zaskoczył mnie w filmie "Zaklęte serca", tam wciela się w rolę chłopaka z zespołem Aspergera. Naprawdę zrobił na mnie wrażenie, gra bardzo realistycznie, świetnie odzwierciedla ruchy, mimikę, warto zobaczyć:)

DirtyGibon

Nie wiem, mi tam sie on nie podoba i gra też przeciętnie. Ale głos ma faktycznie genialny ;)

DirtyGibon

Podpisuję się obiema rękami. Na mnie działa tak samo. Mega ciacho i zdecydowanie mój typ faceta :)) Jeśli chodzi o jego grę, nie uważam, żeby był drewnem, a szczególnie pokochałam jego rolę w "Apartamencie".

DirtyGibon

Zauroczyłam się w nim, gdy obejrzałam "Zabójczy numer", potem "Apartament". Aktor wyglądem, jak i swoją grą urzekł mnie ;]

DirtyGibon

Ja tak samo go uwielbiam jest mega przystojny, zakochałam się w nim po Pearl Harbor ale i w Apartamencie wygląda super:)

DirtyGibon

a ja właśnie planowałam wejść tu i napisać, że jest paskudny o.O zwłaszcza w Apartamencie. Absolutnie mi się nie podoba.

DirtyGibon

No to dołączam do klubu ;)

DirtyGibon

ahhhh przystojny...po obejrzeniu Pearl Harbor zauroczył mnie....taki nieśmiały, słodki ale i też męski jednocześnie ;) ona ma strasznie męski głos! Uwielbiam!

użytkownik usunięty
DirtyGibon

Świetnie zagrał w Zabójczym numerze no i ostatnio w serialu Penny Dreadful

DirtyGibon

A więc jednak wygląd jest najważniejszy.

Lothan

nie napisałam, że najważniejszy. ;)

DirtyGibon

Owszem, napisałaś :)

Lothan

napisałam, że ukochałam go za wygląd i za głos, jednak nie napisałam, że to jest najważniejsze. ;)

DirtyGibon

Wiadomo przecież, że przede wszystkim pieniądze (a te chodzą w parze ze sławą takich aktorów) ;)

DirtyGibon

Najprzystojniejszy aktor. Kocham go od wieków. I dobrze gra.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones