Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Josh Hartnett to mój ABII czyli dla nie znających skrótu to Absolutnie Bezwzględnie Idelany Ideał (jeśli chodzi o wygląd). Tylko proszę mi tu nie pisać komentarzy że sie nie znam i że jest dużo lepszych facetów !!! Natomiast nie będę miała nic przeciwko jeśli napiszecie cos o swoich ABII :p (Troszke mi sie nie podobają jego wąsiki :( ale i tak jest słodki :*)

Chomaniztka

Moim ABII jest Keanu Reeves i Josh Halloway :D. W Keanu najbardziej podobają mi się jego orientalne rysy twarzy. A w Joshu to jego spojrzenie i uśmiech :D. Josh Hartnett też jest niezły ale czegoś mu jednak brakuje. Pozdrawiam

Chomaniztka

Zgadzam się z Tobą! Josh to tysz mój ideał!! Przecież on ma i talent (moim zdaniem) i jest sexowny! I kocham xD jeszcze Adama Brody.

Chomaniztka

hmm. on jak dla mnie jest z kategorii "może być". a i popieram moja poprzedniczke. Adam Brody! On jest dla mnie ABII. i jeszcze Murray i Tatum. oni sa przesłodcy. Temu drugiemu nawet wybacze że zagrał w "domie woskowych ciał":P więc buziaki dziewczyny.

Chomaniztka

Wiecie ja sobie robie listę chłopaków którzy mi sie podobają i listę przystojniaków z telewizji :d :D :D No ale skrótu przyznam sie nie znałam :P No ale moim ABII to jest Russel Crowe !!!!!!!!!!!!! O bożeeee jakie on ma piękne oczy takie smutne ale piękne !!!!!!!!!!!! No a Josh to też ciacho :D

Chomaniztka

Wiecie ja sobie robie listę chłopaków którzy mi sie podobają i listę przystojniaków z telewizji :d :D :D No ale skrótu przyznam sie nie znałam :P No ale moim ABII to jest Russel Crowe !!!!!!!!!!!!! O bożeeee jakie on ma piękne oczy takie smutne ale piękne !!!!!!!!!!!! No a Josh to też ciacho :D

Chomaniztka

po tym jak dziewczyna mego starszego qmpla porównała mnie do młodego Josha(z wyglądu) to też go polubiłem ^_^

Chomaniztka

Ja podobno jestem do niego podobny, tak przynajmniej twierdzi moja byla :-)

Bandziordbwa

no to mamy już dwóch Joshów, prosimy o jeszcze! :D

bin_ladenek14

ale mnie moim ABII jest alex pettyfer, ale lepiej mu było w długich włosach

Chomaniztka

Zajebisty jest kolo i koniec kropka:p a tak na marginesie to nie mam innych ABII Oprócz josh'a. On jest the best i nic tego nie zmieni:D!!

użytkownik usunięty
Chomaniztka

dla mnie Josh też jest ABII, od bardzo, bardzo dawna :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones