Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Laski wiecie z kim teraz chodzi nasz boski Josh? Z ta laską z "Jeziora Marzeń" Katie Holmes ;(;(

użytkownik usunięty
Adulka_2

nigdy nie lubilam tej pizdy a teraz to juz wogule;p ledwo zerwal z jednym chlopakiem juz ustawila sie z drugim (qrde czy to akurat musial bys josh??? ;().

katie holmes chodzi teraz z Tomem Cruisem

Uff, juz z nim nie jest:D. A Josh jestt po prostu boski:D

bananova

Ahhhhh... to straszne... Kurcze jak on mógł!!!!!! Ej no dziewczyny bądźcie rozsądne i dajcie sobie spokój. Co was to obchodzi z kim jest, co robi... To zwykłe plotki... Dziwne jesteście ze sobie tym głowe zawracacie :/:/:/

Anulka_10

No właśnie widziałam jak Tom ją pogryzł :D

A co do dziewczyny Josh'a to nie chodzi o to, że jestem głupia i w ogóle wiecie, że jestem zazdrosna... No ok jestem TOTALNIE zazdrosna, ale chodzi o to, że ta cała Katie jest okropnie pusta i należy mu się lepsza laska, bo Josh'ik jest totalnie zajebity :D

Pozdroofki :* :*

Adulka_2

O niebiosa, tragedia!!!
Ide popłakać przez "gupią" Katie Holmes

Dziewczyny opanujcie się!!!!!!!!!

Kasiek_haz

Straszne... Chyba wiadomo, że kiedyś z kimś chodzić będzie... I wierzcie mi dziewczyny... Tym kimś na pewno nie będziecie wy...

Abderyta

Dobra nie cwaniakujcie tak. Pomyśl nad tym czy byś chciala, żeby ktoś, kogo lubisz chodził z jakąś pusta lalą? Nie wydaje mi się.. Dla mnie Josh może się żenić 12 razy w roku tylko chodzi mi o to, że zasługuje na kogoś lepszego niż ona.. Tyle... Ale wy jesteście..dziwne.. :|:|:|

Abderyta

Dobra nie cwaniakujcie tak. Pomyśl nad tym czy byś chciala, żeby ktoś, kogo lubisz chodził z jakąś pusta lalą? Nie wydaje mi się.. Dla mnie Josh może się żenić 12 razy w roku tylko chodzi mi o to, że zasługuje na kogoś lepszego niż ona.. Tyle... Ale wy jesteście..dziwne.. :|:|:|

Abderyta

Dobra nie cwaniakujcie tak. Pomyśl nad tym czy byś chciala, żeby ktoś, kogo lubisz chodził z jakąś pusta lalą? Nie wydaje mi się.. Dla mnie Josh może się żenić 12 razy w roku tylko chodzi mi o to, że zasługuje na kogoś lepszego niż ona.. Tyle... Ale wy jesteście..dziwne.. :|:|:|

Adulka_2

Ej a znasz chociaż tą Katie? Czy tylko wnioskujesz jaka ona jest na podstawie ról granych w filmach i plotkarskich magazynów? Ja też jako za aktorką za nią nie przepadam, aczkolwiek uważam, że nie powinnaś mówić, że taki Josh zasługuje na kogoś lepszego niż Katkie, skoro jej nie znasz.

P.S.
A ta lepsza osoba to np. Ty?:):D

Anulka_10

Adulka... Josh wie co robi... On nie ma pięciu lat i nie trzeba się o niego troszczyć. Jak chce się żenić z Katie to niech się żeni... Nie może być pusta lalą skoro Josh zauważył w niej człowieka godnego zainteresowania i uwagi... Nie wiem czy Ty byś chciała żeby ktoś gadał o Twoim chłopaku, że jest pusty... Jeżeli taka sytuacja miałaby miejsce Ty widziałabyś w nim kogoś pięknego, cudownego i idealnego...

Abderyta

Dobra nie będę sie upierała bo naprawdę wyjde na pustaka (chociaż pewnie juz wyszłam). Może i macie racje, ale ja jej po prostu NIE CIERPIE :D Nie dlatego że Josh tylko tak ogólnie. Zresztą juz mówiłam. A co do tego że niby ja jestem tą lepszą to nie! :D Rozbawiłyście mnie :D I normalnie poprawił mi sie humorek dzieki Wam :* Thx :*:*

Pozdrawiam :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones