Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Według mnie był świetny jako Slevin w "Zabójczym numerze". Genialna postać, do tego rewelacyjnie zagrana, plus jeszcze strona wizualna... ;) Josh jest takim dość charakterystycznym aktorem i myślę, że gdyby Slevina zagrał ktoś inny, ten film dużo by stracił. Najlepsza jego rola z tych, które miałam okazję widzieć :)

Pozdrawiam
Jigsaw . ! xP

Pomyluna

tez tak mysle gdy zobaczylem go w tym filmie zaczalem ogladac wszystkie inne w ktorych gral.....:)

aroundthebend

ja też polubiłam go po tym filmie, pare dni później kupiłam 'apartament' ;)

spidergirl151

Mogłaś dać tą kasę jakiemuś narkomanowi - byłoby w tym więcej sensu. Kto w ogóle wydaje pieniądze na filmy z Joshem Harnettem??? Chyba była to jakaś forma pokuty...

Pomyluna

Tak Tak Tak Tak !!!! Widziałam go w tym filmie :) Świetnie zagrał .. I najbrzydszy też nie jest ... ;p ;p Ale w Pearl Harbor był po prostu ... GENIALNY !!! Przez parę dni naprawde nie mogłam tego przeżyć że musiał zginąć !!!! :( :( :( :( :( Wyłam jak dzieciak jak oglądałam ten film .... Wg mnie postać bardzo pozytywna i polecam inne filmy z jego udziałem ... PozdrO ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones