Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Josh to bezwątpienia mój ulubiony aktor. Mogła bym ciągle oglądać filmy w których gra, zawsze ma fajne role i świetnie sie z nich wywiązuje. Jest naprawde świetnym aktorem. Widzieliście go w "apartamencie" mogłabym ten film ogladać i ogladać nigdy mi sie nie znudzi. Poza tym że Josh jest świetnym aktorem jest strasznie przystojny zobaczcie jak ładnie wyszedł na tym zdjęciu, ideał faceta. Nie wiem jak mozna go nie lubić, no ale cóż różne są gusta... Jaki film z nim w roli głównej podobał wam sie najbardziej?

natalja01

Normalnie jak ja bym to pisała :P.
Ah mam nadzieje, że mi nie zakosisz go w przyszłości sprzed nosa pliis :P.
No dobra mi sie najbardziej podobał jako aktor w Pearl Harbor. A wygląda hymm to chyba w Helikopterku w Ogniu lubie jak ma takie włoski ;). Ale w innych filmach też bosko wyglądał !! A nie doczekam się wtorku !! Będzie z nim film na polsacie (3 !! Ahhh =D.
A apartament poprostu cudo ! Tez kocham ten film taki zagatkowy mniam. Tylko jak się całował to było źle.

sevanna

hmm nie wiedziałam, trzeba obejrzeć. nie podobało ci się jak sie całował? a co chciałaś być na miejscy tej dziewczyny:).heh a widziałaś film "oni" tez grał w nim świetnie a wyglądał...mmm ciacho. wogóle miał fajną rolę takiego pewnego siebie jajcarza;) heh

natalja01

Nie pdodobało mi się, że musze na to patrzec i cierpiec heeh :P.
A ja innych nie oglądałam :(. Ehh jak mi przyjaciółka zaczeła opowiadac to prawie sie popłakałam :p ja też chce obejrzec :P.

sevanna

"Pearl Harbor" to mój ukochany film!!!!! najgorzej wyglądał, tzn. miał złe włosy w "Przekleństwach niewinności"... ale tak pozatym to on zawsze wygląda cudownie... ;] "Apartament" oglądałam niestety tylko raz, ale jest suuuper... W ogóle to ja kocham wszystkei filmy z Joshem... :D

seroslawpoleca

hehe też tak uważam ! Tylko kurde przekleństwa niewinności nie oglądałam :( ! Ale za to ejscze głupie włosy miał w miejsce na ziemi hehe :) ! Ale jak założył czape awwww =D !!!!

sevanna

Ja tez go uwielbiam po za tym że jest przepiękny to jeszcze utalentownay i bardzo poświęca sie pracy świadczy o tym fakt że np. w 2001 roku zagrał aż w 7 filmach, mi najbardziej jednak podobał sie w Apartamencie ah wyglądał tak słodko. A za najlepsza rolę to chyba uważam jednak w Pearl Harbour

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones