Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

uwazam ze josh jest jedndym z najbardziej utalentowanych mlodych aktorow.przstojny, spontaniczny, zabawny... i sprawia wrazenie spontanicznego "lobuziaka". bardzo lubie ogladac filmy z jego udzialem.gra bardzo naturalnie. uwielbiam "pearl harbour" i "oni". warto obejrzec:)chociazby dla samego josha.

użytkownik usunięty
MAJANDRA

Wczoraj oglądałam Pearl Harbor... Jestem do teraz pos wrażeniem. Żaden filma nie wywarł na mnie takiego wpływu poza TITANICEM. Josh jest świetny:):) Zgadzam się z Tobą że sprawia wrażenie spontanicznego łobuziaka. Jest utalentowan, zabawny itp. Jest też przystoiny, nie jest jakimś cudem natury ale ma w sobie to coś czego wszyscy szukają w drugiej połowce...poprostu przyciąga... kurde dalczego on mieszka w USA..

Też wczoraj ogladałam "Pearl Harbor" i musze powiedzieć, że bardzo mi się ten film podobał. Pierwszy raz go oglądałam i napewno nie ostatni. Co do Josha to niezły z niego przystojniaczek, gra naturalnie, a tym zawodzie nie każdy tak potrafi. Świetnie grał w "Helikopter w ogniu"- polecam go każdemu.

katiana

ciesze sie ze zgadzasz sie ze mna co do josha i pearl harbor:) helikopter w ogniu tez ogladalam i tez bardzo mi sie podobal:) pozdrowienia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones