PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206479}

30 dni mroku

30 Days of Night
6,2 44 213
ocen
6,2 10 1 44213
6,0 10
ocen krytyków
30 dni mroku
powrót do forum filmu 30 dni mroku

niby wszystko spoko

ocenił(a) film na 6

ale po co sie on przemienil pol godziny przed switem...??.... O,o

LocusT89

dokładnie! mógł jeszcze troszkę poczekać i słońce by te wszystkie wampiry załatwiło :)

ocenił(a) film na 6
hibiscusek

przemienil sie na okolo gora 5 minut, potem zalatwil bossa, laska wyszla i powiedzial cos typu "juz swita" no kuwa debil xD

użytkownik usunięty
LocusT89

Przemienił się bo musiał dostosować poziom swojego intelektu do ogólnego poziomu filmu :).

użytkownik usunięty

Mam nadzieję, że teraz czujesz się spełniony, że ktoś zaspokoił Twój głód, chęć bycia dostrzeżonym ;)

LocusT89

Przemienił się po to, żeby odwrócić uwagę wampirów od Stelli, która spłonęłaby w ogniu ukrywając się dłużej pod samochodem. proste.

Speancer93

dziwne że samochód pod którym leżała na śniegu nie wybuchnął ani nie było pokazane żeby się palił. Obok faktycznie się paliło, ale wątpię żeby ona się mogła tam spalić. Na moje spokojnie by wytrzymała do wschodu słońca :)
Ale oczywiście musiał wystąpić dramatyzm 5 min przed wschodem słońca i musiał znaleźć się bohater "od biedy" :)

hibiscusek

Może i tak... Mnie się podobał ;)

ocenił(a) film na 8
LocusT89

czego się nie robi dla miłości :)

LocusT89

laska by się spaliła, i nawiązując do przedmówców to nie trwało 5 minut XDDD cała walka + odejście wampirów, które NIE było pokazane trochę zajęło. Do tego słońce nie wschodzi w 5 minut. Jak coś się TAK BARDZO pali, to liczy się każda chwila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones